دانلود زیرنویس فارسی Is That a Gun in Your Pocket? 2016

  • زبان :English کیفیت :همه کیفیت ها
  • فرمت :SRT نام فیلم :که تفنگ در جیب شما است؟
  • مدت زمان :1ساعت 35دقیقه محصول :USA
  • کارگردان :Matt Cooper نویسنده :Matt Cooper
  • امتیاز IMDB :5.8 رده سنی :R
  • ستارگان :Andrea Anders , Matt Passmore , Cloris Leachman
  • Fa
  • En
اگر یک چیز وجود دارد که مردان راکفورد تگزاس همانند زنانشان را دوست دارند، این اسلحه آنهاست. اما زمانی که یک حادثه اسلحه در یک مدرسه محله، یکی از مامان ها در خانه ماندن، جنا (آندره آندرس)، برای بازنگری فرهنگ اسلحه وسواس راکفورد، زندگی در این شهر خیالی تبدیل شده است. جنا با توجه به شگفتی از شوهرش (مت پاسمور) جنبش را به استخدام زنان برای از بین بردن جنس از مردان تا هر تفنگ در Rockford تجاوز می کند. یک مرحله نبرد وحشی و خنده دار بین جنس ها اتفاق می افتد. همانطور که تنش ها و ليبيدوس ها افزايش مي يابد، مردان و زنان راكفورد بايد آنچه را كه واقعا اهميت دارند، انتخاب كنند: حفظ صلح يا گرفتن قطعه.
If there's one thing that the men of Rockford Texas love as much as their women, it's their guns. But when a gun incident at a neighborhood school spurs one stay at home mom, Jenna (Andrea Anders), to rethink Rockford's obsessive gun culture, life in this idyllic town is turned upside-down. Much to the chagrin of her husband, (Matt Passmore), Jenna ignites a movement by recruiting the women to withhold sex from the men until every gun in Rockford is vanquished. A wild and hilarious showdown ensues between the sexes. As tensions and libidos rise, the men and women of Rockford must decide what's really important: keeping the peace or getting a piece.

دانلود زیرنویس فارسی Is That a Gun in Your Pocket? 2016 برای همه کیفیت ها با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم که تفنگ در جیب شما است؟ 2016

نسخه هماهنگ با Web DL اضافه شد

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ امروز(1397/02/17)، قرار گرفت

 Persian subtitles for Is That a Gun in Your Pocket? 2016

دانلود زیرنویس فارسی Is That a Gun in Your Pocket?

 

فیلم Is That a Gun in Your Pocket? ( که تفنگ در جیب شما است؟ ) محصول سال 2016 (1395) میباشد که توسط Matt Cooper در کشور USA ساخته و اکران شده است. این فیلم تاکنون امتیاز 5.8/10 از سمت منتقدین کسب کرده است.

 

خلاصه فیلم: اگر یک چیز وجود دارد که مردان راکفورد تگزاس همانند زنانشان را دوست دارند، این اسلحه آنهاست. اما زمانی که یک حادثه اسلحه در یک مدرسه محله، یکی از مامان ها در خانه ماندن، جنا (آندره آندرس)، برای بازنگری فرهنگ اسلحه وسواس راکفورد، زندگی در این شهر خیالی تبدیل شده است. جنا با توجه به شگفتی از شوهرش (مت پاسمور) جنبش را به استخدام زنان برای از بین بردن جنس از مردان تا هر تفنگ در Rockford تجاوز می کند. یک مرحله نبرد وحشی و خنده دار بین جنس ها اتفاق می افتد. همانطور که تنش ها و ليبيدوس ها افزايش مي يابد، مردان و زنان راكفورد بايد آنچه را كه واقعا اهميت دارند، انتخاب كنند: حفظ صلح يا گرفتن قطعه.

 

 

Important: This Site Is For Downloading Persian Subtitles Only

توجه: برای دانلود زیرنویس، روی لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود.

 

دانلود زیرنویس فارسی برای همه کیفیت ها یکجا

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.