دانلود زیرنویس فارسی Resolution 2012

  • زبان :English کیفیت :همه کیفیت ها
  • فرمت :SRT نام فیلم :قطعنامه
  • مدت زمان :1ساعت 33دقیقه محصول :USA
  • کارگردان :Justin Benson , Aaron Moorhead نویسنده :Justin Benson , Rustic Films
  • امتیاز IMDB :6.2 رده سنی :12
  • ستارگان :Peter Cilella , Vinny Curran , Emily Montague
  • Fa
  • En
به زودی به یک پدر مایکل یک تلاش آخر را برای نجات جان کریس دوست قدیمی خود که از معتاد شدن به مرگ محسوب می شود، انجام می دهد. مایکل همسرش را در معرض دزدی قرار می دهد و در حالی که در حال تماشای دوستش است، متوجه می شود که کریس به درستی در سرزمین کریس ناپدید شده است. به نظر می رسد که این منطقه در زمین رزرو هند نگهداری می شود، تعدادی از افراد عجیب و غریب را جذب می کند. یک یا چند چیز علاقه ای طولانی به فعالیت های ضبط شده در منطقه داشته است، همه در دستگاه های ضبط مختلف (سی دی، فیلم، فونوگرافی و غیره) گرفته شده اند. مایکل می خواهد بداند که او در آخرین "داستان" یک نهاد غیرقابل شناخته شده قرار گرفته است، یکی از آن ها با تفکیک وحشیانه ای که برای او و همسرش پیش بینی شده است، مگر اینکه آنها احتمالا بتوانند پایان متناوب خوشنام خود را به کار گیرند.
Soon-to-be-a-dad Michael makes a last ditch effort to save his longtime but addicted friend Chris from a foreseeable drug related death. Visiting Chris and handcuffing him to an exposed plumbing pipe, Michael forces his buddy into detox, but while watching over his friend he also discovers that all is not right within the territory Chris has drifted into. Situated on Indian Reservation land, the area seems to attract a number of strange people. Someone or some thing has a longtime interest in recording activities in the area, all captured on a variety of recording devices (CDs, film, phonographs, etc.). Michael comes to understand he's been pulled into the latest "story" of an unseen entity, one with a grizzly resolution projected for him and his pal unless they can possibly work out their own agreeable alternate ending.

دانلود زیرنویس فارسی Resolution 2012 برای همه کیفیت ها با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم قطعنامه 2012

نسخه هماهنگ با BluRay اضافه شد

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ امروز(2018/04/09)، قرار گرفت

 Persian subtitles for Resolution 2012

دانلود زیرنویس فارسی Resolution

 

فیلم Resolution ( قطعنامه ) محصول سال 2012 (1391) میباشد که توسط Justin Benson , Aaron Moorhead در کشور USA ساخته و اکران شده است. این فیلم تاکنون امتیاز 6.2/10 از سمت منتقدین کسب کرده است.

 

خلاصه فیلم: یک مرد دوست داشتنی خود را در یک کابین جداگانه در بوئنسی سان دیگو به دست میگیرد تا او را از طریق یک هفته از محرمانه مجبور کند، اما رویدادهای آن هفته به طور اسرارآمیز دستکاری میشوند.

 

 

Important: This Site Is For Downloading Persian Subtitles Only

توجه: برای دانلود زیرنویس، روی لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود.

 

دانلود زیرنویس فارسی برای همه کیفیت ها یکجا

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.