دانلود زیرنویس فارسی Sniper: Special Ops 2016

 • زبان :English کیفیت :همه کیفیت ها
 • فرمت :SRT نام فیلم :تیرانداز از خفا: Ops ویژه
 • مدت زمان :1ساعت 24دقیقه محصول :USA
 • کارگردان :Fred Olen Ray نویسنده :Fred Olen Ray , Hybrid , Steamroller Productions
 • امتیاز IMDB :3.3 رده سنی :16
 • ستارگان :Steven Seagal , Rob Van Dam , Tim Abell
 • Fa
 • En
یک نیروی ویژه نیروهای ویژه، تحت رهبری گروهبان ویس Mosby (تیم Abell) با گروهبان تیرانداز از کار افتادگی، جیک چاندلر (استیون سیگال) به عنوان & quot؛ بیش از سازمان دیده بان & quot؛ در یک مأموریت ویژه به یک روستای افغانستانی فرستاده می شود تا یک کنگره آمریکایی که توسط طالبان برگزار می شود، استخراج شود. مأموریت نجات موفقیتی است، اما جیک، پس از یک آتش سوزی با دشمن، برای کمک به یک سرباز مجروح، پشت سر می گذارد. سرباز ون Mosby به شدت سعی می کند سرهنگ دوم جکسون (دیل دی) را متقاعد کند که او را به عقب بازگرداند و سربازان را نجات دهد، اما دستور داده است که یک کامیون از مهمات را بازیابی کند که می تواند برای پایگاه نظامی حیاتی باشد. نقض مستقیم سفارشات، وی و تیم ویژه اوپس تصمیم به بازگشت به روستا برای نجات سربازان ردیف. وی و مردانش درگیر تعداد زیاد و از بین می روند و در برابر دشمن شلیک می کنند، در حالیکه جیک مهارت های متخصص خود را برای کمک به نجات همه آنها از مرگ مشخص می کند.
A Special Ops Military Force, led by Sergeant Vic Mosby (Tim Abell) with an expert sniper Sergeant Jake Chandler (Steven Seagal) as "Over Watch" during a special mission are sent to a remote Afghan village to extract an American Congressman being held by the Taliban. The rescue mission is a success, but Jake, separated after a firefight with the enemy, stays behind to help an injured soldier. Sergeant Vic Mosby desperately tries to convince Lieutenant Colonel Jackson (Dale Dye) to let him go back and save the soldiers, but is ordered on a mission to retrieve a truckload of munitions which could be vital for the military base. In direct violation of orders, Vic and his Special Ops Team decide to head back to the village to rescue the stranded soldiers. Outnumbered and out gunned, Vic and his men engage in a massive shootout against the enemy, while Jake uses his expert skills to help save them all from certain death.

دانلود زیرنویس فارسی Sniper: Special Ops 2016 برای همه کیفیت ها با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم تیرانداز از خفا: Ops ویژه 2016

نسخه هماهنگ با BluRay ، Web DL ، DVD ، BRRip اضافه شد

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ امروز(1397/02/12)، قرار گرفت

 Persian subtitles for Sniper: Special Ops 2016

دانلود زیرنویس فارسی Sniper: Special Ops

 

فیلم Sniper: Special Ops ( تیرانداز از خفا: Ops ویژه ) محصول سال 2016 (1395) میباشد که توسط Fred Olen Ray در کشور USA ساخته و اکران شده است. این فیلم تاکنون امتیاز 3.3/10 از سمت منتقدین کسب کرده است.

 

خلاصه فیلم: یک نیروی ویژه ویژه نیروهای نظامی، تحت رهبری گروهبان واشینگ موزبی (تیم ابول) با یک تیرانداز متخصص تیرانداز از جکی چاندلر (استیون سیگال) به عنوان "بیش از تماشا" در یک مأموریت ویژه، به یک روستای افغانستانی فرستاده می شود تا یک کنگره آمریکایی که توسط طالبان. مأموریت نجات موفقیتی است، اما جیک، پس از یک آتش سوزی با دشمن، برای کمک به یک سرباز مجروح، پشت سر می گذارد. سرباز ون Mosby به شدت سعی می کند سرهنگ دوم جکسون (دیل دی) را متقاعد کند که او را به عقب بازگرداند و سربازان را نجات دهد، اما دستور داده است که یک کامیون از مهمات را بازیابی کند که می تواند برای پایگاه نظامی حیاتی باشد. نقض مستقیم سفارشات، وی و تیم ویژه اوپس تصمیم به بازگشت به روستا برای نجات سربازان ردیف. وی و مردانش درگیر تعداد زیاد و از بین می روند و در برابر دشمن شلیک می کنند، در حالیکه جیک مهارت های متخصص خود را برای کمک به نجات همه آنها از مرگ مشخص می کند.

 

 

Important: This Site Is For Downloading Persian Subtitles Only

توجه: برای دانلود زیرنویس، روی لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود.

 

دانلود زیرنویس فارسی برای همه کیفیت ها یکجا

 

 

 

 

مرتبط:

 • دانلود فیلم تک تیرانداز sniper special ops 2016
 • دانلود زیرنویس فیلم sniper ghost shooter 2016
 • دانلود فیلم sniper special ops 2016
 • دانلود فیلم sniper special ops 2016 دوبله فارسی
 • زیرنویس فیلم اسنایپر
به این پست امتیاز دهید.
4.5 از 2 رای
 • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
 • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.